Zasady gry

Witamy na stronie www.roulotte.pl.

16 nr Magazynu Materiałów Literackich Cegła został pomyślany jako aplikacja internetowa, na której zamieszczane będą różne formy literackich gier, zabaw, konkursów o charakterze literackim. Wszystkie nasze propozycje będą związane z biografią i twórczością Raymonda Roussela. Więcej informacji o naszym bohaterze znajdziesz w linkach legenda oraz Raymond Roussel.

Na początek proponujemy konkurs na najlepszą sestynę.

Zasady:
- wejdź w link zagraj;
- wybierz sześć pozycji z pól 0-9, 10-19, 20-29,30-39,40-49,50-59;
- podaj swój adres e-mail;
- na wskazany adres otrzymasz 6 słów, na podstawie których możesz napisać sestynę (więcej o tej formie literackiej w linku sestyna)
- napisaną sestynę prześlij w załączniku mailem na adres redakcja@magazyn-cegla.net podaj swoje imię, nazwisko, krótką notkę.

Teksty będą publikowane na łamach 16 nr Magazynu Materiałów Literackich Cegła – www.magazyn-cegla.net – link cegielnia. Nadesłane teksty będą uczestniczyły w konkursie na najlepszą sestynę miesiąca. Do wygrania nagrody finansowe i książkowe. Zwycięzca otrzyma 250 zł i znakomite nowości wydawnicze. Najlepsze sestyny ukażą się w 16 nr Magazynu Cegła, zwycięskie publikowane będą dodatkowo na tym portalu w linku zagraj.

Od 08.06.2010 uruchamiamy konkurs pod hasłem "Podwodna Sestyna", wpisujący się w klimat mundialu 2010. Najciekawsze propozycje uhonorowane zostaną nagrodą finansową w wysokości 100 zł oraz nagrodami książkowymi. Konkurs trwa do końca września 2010 roku.

Zapraszamy do zabawy!

Niebawem kolejne rousselowskie propozycje.